niedziela, 9 grudnia 2012

Czas
Nie mam czasu. Chronicznie go nawet nie mam. Mam natomiast wrażenie, że nie tylko świat się skurczył, ale czas również. Obowiązków coraz więcej. I jak to zrobić, żeby ten wciąż rosnący apetyt na życie pozwolił złapać oddech ? Chętnie przygarnę jakiś pomysł .
Pozdrawiam - M.


10 komentarzy:

 1. Ostatnio wszyscy zauważamy jakiś brak czasu,jakby go mniej było i tak szybko uciekał...gdzieś między palcami...
  Życzę odrobiny chwili wytchnienia ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie , coś tu nie tak ! ;) Pozdrawiam - M.

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. Całe szczęście, bo już myslałam, że to ze mną coś się dzieje ... ;)Pozdrawiam przedświątecznie - M.

   Usuń
 3. Nie tylko Ty , tak masz, każdy się skarży na tak szybko upływający czas, pozdrowionka!

  OdpowiedzUsuń
 4. Jakie piekne świece!! Ślicznie ozdobione. Czasu to mi też brakuje, a teraz jeszcze mam pół rodziny chorej więc nie wiem w co mam ręce włożyć. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Witaj Maszko - jak ja doskonale rozumiem - u mnie czas także się rozpędził i minuty umykają jak szalone. Ja nawet nie znajduję chwili na zamieszczanie regularne postów na blogu - nie wiem jak niektóre dziewczyny godzą pracę, dzieci, dom i jeszcze perfekcyjny blog. Szkoda, że nie ma jakiejś reguły :)

  Maszko - "wyróżnienie Liebster Blog otrzymywane jest od innego blogera w zamian uznania za "dobrze wykonaną robotę". Jest przyznawane dla blogów o mniejszej liczbie obserwatorów, więc daje możliwość ich rozpowszechniania. Osoba z wyróżnionego bloga odpowiada na 11 pytań zadanych przez osobę, która blog wyróżniła. Następnie również wyróżnia 11 osób (informuje je o tym wyróżnieniu) i zadaje 11 pytań. Nie wolno nominować bloga, z którego otrzymało się wyróżnienie."
  Ja troszkę złamałam zasady, gdyż nie nominowałam aż 11 blogów (po prostu takich nie znalazłam) a nie chciałam robić tego tylko dla zasady.
  Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Świece są tak cudne!

  OdpowiedzUsuń